Kärcher  H 10 Q PremiumFlex Anti-Twist

Kärcher H 10 Q PremiumFlex Anti-Twist

36 990 Ft
Cikkszám:
26435850
Készletinformáció:
Raktáron 1db
Várható szállítási idő:
1-2 munkanap
Megtakarítás az RRP árhoz képest:
3 000Ft
33 990Ft
kérdése van a termékről?
Termékinformáció

 Innovatív PremiumFlex magas nyomású tömlő anti-twist rendszerrel a csavarodásmentes munka elvégzéséhez. 10 m hosszú. Tartalmazza a Quick Connect adaptert. A K 2 - K 7 kategóriába eső eszközökhöz. Nem alkalmas tömlőtekercses készülékekhez vagy teljes vezérlésű készülékekhez a K 4 - K 7 kategóriában.

A 10 m hosszú PremiumFlex magas nyomású cseretömlő kiküszöböli a kioldódási veszélyeket. A szabadalmaztatott anti-twist rendszernek köszönhetően, rendkívül rugalmas, akadálytalanul lehetővé teszi a munka elvégzését, gyorsan és egyszerűen tárolható. A Quick Connect adapter pedig biztosítja, hogy a tömlő pillanatok alatt csatlakoztatható a magas nyomású mosóhoz. PVC- és ftalátmentes anyagból készül. Alkalmas minden Kärcher magas nyomású mosóhoz a K 2 – K 7 tartományban, kivéve a tömlőhengeres gépeket vagy a Full Control készülékeket a K 4 – K 7 tartományban.

Jellemzők és előnyök
10 M TARTALÉK TÖMLŐ
  • Nagy hatótávolság felhasználás során
Quick Connect csatlakozó
  • A magasnyomású tömlő könnyen irányítható, gyorsan be- és kipattintható a készülékbe és a pisztolyba. Ezzel időt és munkát takarít meg.
ANTI-TWIST SYSTEM - csavarodásmentes rendszer
  • A tömlő nem törik meg, rugalmas marad bármilyen használat esetén.
Specifikációk

Műszaki adatok

Hőmérséklet (°C) max. 60
Max. nyomás (MPa) 18
Hossz (m) 10
Szín antracit
Súly (kg) 1,1
Csomagolási súly (kg) 1,3
Méretek (hosszúság × szélesség × magasság) (mm) 245 x 245 x 65
Letöltések
Termékinformáció
Termékinformáció
 Letöltés
 
Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Ha szeretne értesülni a legújabb akcióinkról, új termékeinkről, akkor kérjük iratkozzon fel hírlevelünkre.
Elolvastam és elfogadom az Adatkezelési tájékoztatót